درباره ما

ابتدای هر سخن را به یادش آغاز میکنم
به نامت ای خدا

univerco

سخنی با مشتریان
فعالان عرصه اقتصاد و کسانی که به ماندگاری جاودانه در این عرصه می اندیشیدند ، به خوبی میدانند که اکسیژن تنفس در دنیای تجارت اصل مشتری مداری است و درک این سخن که همیشه حق با مشتری است را سر لوحه برنامه خویش میدانند.
صنایع برودتی اونیور با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و همکاران خود در عرصه یخچالهای صنعتی ، تجهیزات آشپرخانه صنعتی و … با بیش از ۱۵ سال سابقه با کادری متخصص و مجرب در این امر توانسته است خود را به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین شرکت ها مطرح نموده است و با تلفیق دانش روز دنیا همراه با تلاش متخصصین ایرانی جایگاه ویژه ای در میان تولید کنندگان ایرانی داشته باشد.
صنایع برودتی اونیور مجموعه ای است که با علاقه ( آگاهانه ) مدیریت می شود و در برنامه ریزی هایش نیز در پارامترهای کاری خود در پس کوچه های صنعت ایران به دنبال سهولت برای مشتریان است.
اگر بخواهیم نتیجه ای از این جمله بگیریم به مدیریتی هوشمندانه و خلاقانه خواهیم رسید.
میدانیم که کیفیت نقطه پایانی ندارد و به همین علت هر روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت کنیم و موفق تر از قبل باشیم ، این مجموعه همواره به نقطه نظرات مشتریان خود احترام گذاشته و سعی دارد با کمترین هزینه ها مشتریانی همیشگی و دائمی داشته باشد.
اگر بخواهیم گریزی به تولید و خدمات صنایع برودتی اونیور بزنیم باید بگوییم که این مجموعه در زمینه یخچال و فریزرهای صنعتی ، فریزرهای درب شیشه ای محدب ، یخچال نوشیدنی ، انواع یخچال های تبلیغاتی ، انواع تاپینگ های بستنی ، تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و … فعالیت دارد.

( قابل توجه ترین فعالیت های صنایع برودتی اونیور در عرصه فروش محصولات )

۱ . ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات با کیفیتی برتر
۲ . متنوع بودن و تنوع در نوع محصول و دادن حسن انتخاب به مشتری
۳ . مدرن بودن و به روز بودن اطلاعات ، به روز رسانی اطلاعات و همزمان انتقال به مشتریان
صنایع برودتی اونیور این توانایی را دارد که کالای سفارشی مشتریان را صحیح و سالم به نقاط مختلف کشور ارسال کند و در این مورد دو اصل  ( سرعت و دقت انجام کار ) خدمات مهم است ، به طور کلی میتوان گفت ایجاد روح اعتماد و صداقت در محیط کار از پارامترهاهای استوار مشتری مداری است و باید به این نکته ایمان بیاوریم که حیات اقتصادیی ما به رضایت مشتریان ما وابسته است و بدون حضور مشتری ما هم نخواهیم بود.